knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white

knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white


Varianta:
  • knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white
  • knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek růžový/bílý

Cena
1.294 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A311350

EAN: 4049491636011

knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white
Tento text je přeložen automaticky.
Okouzlující kočárek pro panenky " Class ic kočárek" od firmy knorrtoys v klasickém retro provedení- Style .

Kočárek pro panenky zaujme na první pohled svou nadčasovostí Design a spolu s krásným potiskem na stříšce a vaničce s korunkami, srdíčky a nápisem Prince ss přitahuje pozitivní pozornost - mamince panenky vykouzlí šťastný úsměv na tváři.

Bílá vanička z odolného plastu, bílý rám z robustního Metal l v kombinaci s velkými, bílými a velmi robustními plastovými koly dotváří elegantní vzhled tohoto retro kočárku. Nastavitelnou stříšku lze bez námahy sklápět a rozkládat. Součástí dodávky je jednobarevná souprava skládající se z polštáře a přikrývky v barvě vnitřní podšívky a potahu s lemováním v barvě stříšky. Vše do sebe tedy zapadá velmi harmonicky. Velmi snadná montáž umožňuje rychlou zábavu při hře.

Vhodné pro panenky do velikosti cca 50 cm. Pro hrdé maminky panenek od 3 let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): přibližně 62 x 80 x 71 cm.
  • hmotnost: 3,3 kg
  • Věk: od 3 let
Pozor
Doporučuje se dohled dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě hrát si s hračkou v blízkosti schodů nebo svahů. Tato hračka není vhodná pro děti, kojence ani domácí zvířata. Montáž a demontáž hračky musí provádět dospělá osoba. Nářadí a malé díly uchovávejte mimo dosah malých dětí. Před použitím odstraňte všechny sáčky a obalové materiály. V případě nesprávné manipulace se zbožím propadají veškeré nároky na záruku a záruční plnění.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white
knorr® toys kočárek pro panenky Class ic kočárek navy/white
1.294 Kč