knorr® toys Kočárek pro panenky  Coco - Rockstar grey

knorr® toys Kočárek pro panenky Coco - Rockstar grey


Cena
1.799 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A253244

knorr® toys Kočárek pro panenky Coco - Rockstar grey
Špičkový moderní a praktický kočárek "Coco" od knorr toys. Včetně příslušenství pro dětskou korbičku (53 x 31 x 40 cm) s matrací a sportovním sedákem s bezpečnostním pásem a bezpečnostním madlem. S nastavitelnou clonou Výškově nastavitelná rukojeť s měkkým potahem (cca 43 - 82 cm) umožňuje, že kočárek poroste spolu s malou maminkou, a dále monost nastavení proti nebo po směru jízdy. Otočné přední kolečko umožňují snadné řízení kočárku. Dodávána v hezké dárkové krabici.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 55 x 43 x 81 cm
  • Barva: šedá, červená
  • Věk: od 3 let
Upozornění.
Nevhodné pro děti do 3 let, riziko spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Kočárek pro panenky Coco - Rockstar grey
1.799 Kč
Top značky