knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Heidi

knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Heidi


  • knorr® toys Kombinovaný kočárek pro panenky Ruby - brown flower

1.800 Kč
Cena
1.669 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
131 Kč (7%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A181778

knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Heidi
Vítejte u Heidi v horách.

Kombinovaný kočárek Ruby má výškově polohovatelnou rukojeť od 34 - 62 cm. Hluboká přenosná korbička (38 x 18 cm), přebalovací taška a nákupní síťka jsou součástí.

Zádová opěrka a opěrka na nohy jsou polohovatelné, takže se dá kočárek rychle přestavit na sportovní kočárek.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 54 x 38 x 65 cm
  • Výška rukojeti: 34 až 62 cm
  • Rozměry přenosné korbičky: 38 x 18 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Heidi
1.800 Kč
1.669 Kč
Top značky