Naše alternativa k vyprodanému výrobku

knorr® toys kočárek pro panenky Ruby - jednorožec Uma, modrý
Momentálně vyprodáno

knorr® toys kočárek pro panenky Ruby - jednorožec Uma, modrý


Cena
1.187 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A267026

EAN: 4049491631764

knorr® toys kočárek pro panenky Ruby - jednorožec Uma, modrý
Špičkový moderní a praktický kočárek pro panenky "Ruby" s nastavitelnou clonou. Včetně tašky, bezpečnostního pásu, tašky na kosmetiku a nákupní síťkou. Přechod na sportovní kočárek nastavením opěradla a opěrky nohou. Výškově nastavitelné madlo s měkkou rukojetí (cca 4 - 66 cm) umožní, že kočárek poroste spolu s malou maminkou.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 51 x 37 x 64 cm
  • Výškově polohovatelná rukojeť: 34 - 62 cm
  • Rozměry vložné tašky: 34 x 19 cm
  • Ideální pro panenky až do velikosti 46 cm.
  • Hmotnost: 2,7 kg
  • Materiál rámu: kov
  • Materiál potahu: 100% polyester
  • Věk: od 3 let
Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější