knorr® toys Kombinovaný kočárek pro panenky Ruby - brown flower
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Kombinovaný kočárek pro panenky Ruby - brown flower

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Heidi

1.418 Kč
1.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 328 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186084

knorr® toys Kombinovaný kočárek pro panenky Ruby - brown flower
Praktický kočárek na panenky ''Ruby'' od knorr toys má výškově polohovatelnou rukojeť od 34 - 62 cm. Hluboká přenosná korbička (34 x 19 cm), přebalovací taška a nákupní síťka jsou součástí. Zádová opěrka a opěrka na nohy jsou polohovatelné, takže se dá kočárek rychle přestavit na sportovní kočárek.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 51 x 37 x 64 cm
  • Výška rukojeti: 34 - 62 cm
  • Rozměry vložné tašky: 34 x 19 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění.
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.