knorr® toys Kůň Isa se zvukem

knorr® toys Kůň Isa se zvukem


1.637 Kč
Cena
1.546 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
91 Kč (6%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157134

knorr® toys Kůň Isa se zvukem
Na tomto měkkém a hezkém koni Isa od knorr® toys se dají podnikat napínavé výlety.

Tak jako u skutečného koně má kůň sedlo a umí ržát. Sedlo je velmi měkké a zajistí dobrou stabilitu. Dítě se může držet uzdy. Kůň má dva různé zvuky, které se aktivují tlačítkem v uchu. Kůň ržá a vydává zvuky cválání.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 80 x 27 x 75 cm
 • Výška sedu 55 cm
 • Kvůli zvukovému modulu jsou potřeba 2 baterie AA 1,5V
 • Nosnost až 60 kg
 • Od 24 měsíců
 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Obsahuje malé části! Nebezpečí udušení! Použití na rovném povrchu! Používat jen za dozoru dospělých. Nenechávejte dítě s touto hračkou nikdy o samotě! Nepoužívat v blízkosti schodů.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  knorr® toys Kůň Isa se zvukem
  1.637 Kč
  1.546 Kč
  Top značky