knorr® toys Stan Girls - lief!

knorr® toys Stan Girls - lief!


Cena
573 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A213874

knorr® toys Stan Girls - lief!
Hezký dětský stan značky knorr toys ve spolupráci s nizozemským lief! lifestyle je složen během chvilky. Vyrobený je z vodě odpudivého materiálu a dá se čistit vlhkým hadříkem.

Stan se skvěle hodí dovnitř i na ven a skýtá skvělé místo na hry a dobrodružství. Dveře se dají vyrolovat a upevnit pomocí mašlí. Dvě okna z gázy umožňují výhled ven. Střecha a dno jsou napnuty dvěma flexibilními kruhy a drží je dvě sklovláknité tyčky.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 115 x 45 x 36 cm
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, kojence nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části uchovejte mimo dosah dětí. Před použitím odstraňte obal a další obalové materiály. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  knorr® toys Stan Girls - lief!
  573 Kč
  Top značky