knorr® toys vodní stůl a pískoviště Pláž
Momentálně vyprodáno

knorr® toys vodní stůl a pískoviště Pláž

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
520 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A238164

knorr® toys vodní stůl a pískoviště Pláž
S tímto pískovištěm se dětské fantazii nekladou žádné hranice. Mohou jezdit s loděmi nebo stavět pískové hrady. S lopatkou a bábovičkami různách tvarů, steně jako se dvěma malými vaničkami je zábava na balkoně nebo na zahradě zaručena. Ve složeném stavů slouží jako běžný stůl.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 45 x 30,5 x 27,8 cm
 • Věk: od 18 měsíců

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.