Naše alternativa k vyprodanému výrobku

knorr®toys postelový stan "Grey white stars
Momentálně vyprodáno

knorr®toys postelový stan "Grey white stars


MOC¹
380 Kč
Cena
368 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A343306

EAN: 4049491551802

knorr®toys postelový stan "Grey white stars
Tento text je přeložen automaticky.
Spát, tulit se, číst si a hrát si bezpečně ve vlastní posteli - s naším praktickým postelovým stanem v nadčasovém Design provedení bílých hvězd na šedém pozadí je to snadné. Vaše dítě může v noci klidně spát nebo získat pocit bezpečí při spánku během dne.

Tento kouzelný pop-up stan lze snadno postavit a zase sundat. Díky malým provázkům lze vchod nechat otevřený nebo vytvořit zcela uzavřenou jeskyni na spaní. Do vnitřní kapsy (cca 20 x 20 cm) ve "stanové stříšce" lze uložit malé knihy nebo podobné věci. Vhodné pro šířku lůžka přibližně 90-160 cm.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry hracího stanu (délka x šířka x výška): 220 x 78 x 0,5
  • materiálové složení: tkanina stanu 100% polyester
  • Věk: od 0 měsíců
Pozor
Doporučuje se dohled dospělé osoby. Hračku musí skládat a rozkládat dospělá osoba. Nářadí a malé díly uchovávejte mimo dosah malých dětí. V případě nesprávné manipulace se zbožím propadají veškeré nároky na záruku a záruční plnění.

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější