KNORRYTOYS Pečící sada "Happy Birthday"

KNORRYTOYS Pečící sada "Happy Birthday"


546 Kč
Cena 392 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
154 Kč (28%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A142996

KNORRYTOYS Pečící sada "Happy Birthday"
Tady se stávají pečící sny skutečností - s těmito skvělými doplňky mohou malí pekaři pomáhat svým maminkán i babičkám. Sada obsahuje silikonovou formu, 26 písmenek (vykrajovátek) 2 mini vykrajovátka, štětec, metličku, obracečku a dekorativní stříkačku se dvěma nástavci. Tato skvělá sada nesmí v kuchyni chybět. Vhodná ke hraní i pečení. Pečte jako velcí s nářadím pro malé. Pečící sady v miniformátu jsou vhodné pro malé mocníky. Všechny produkty jsou funkční a použitelné v domácnosti.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 38099
• Rozměr: ca. 28 x 5 x 28 cm
• Od 5 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRYTOYS Pečící sada "Happy Birthday"
546 Kč
392 Kč
Top značky