Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci

Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Kolotoč - duhové balónky 300331
  • HABA Závěsný kolotoč - motýli 5145
  • Kolotoč nad postýlku HABA Květinoví motýlci

929 Kč
831 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 98 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007529

Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci
Kolotoč Haba " Cvrlikaví ptáci "
Číslo výrobku: 1103

Od stropu slétnou ptáci až do ruky dítěte. Ptáci z měkké látky jsou připevněni magnetky, takže se dají odejmout. 2 ptáci při zmáčknutí kvíkají.
Jsou 13 cm velcí a dají se vyprat v ruce.
Rozměry: ca. 50x35 cm

Příslušenství

Cena
395 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci
929 Kč
831 Kč
Top značky