Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kroužek na zuby NUK Seahorse zelený od 3. měsíce
Momentálně vyprodáno

Kroužek na zuby NUK Seahorse zelený od 3. měsíceCena
158 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246202

EAN: 4008600298427

Kroužek na zuby NUK Seahorse zelený od 3. měsíce
Tento text je přeložen automaticky.
První měsíce života vašeho dítěte jsou velmi krásné a vzrušující. Potomci poznají své okolí a tělo se vyvíjí. Samozřejmě to také zahrnuje první zuby. Kroužek na zuby NUK All Stages pomáhá zmírňovat bolest zubů. Zvláštností této zubní pomůcky je to, že má různě měkké a intenzivní povrchy. To umožňuje různý masový efekt pro měnící se potřeby kojenců během fáze zubů. Kroužek na zuby NUK All Stages se díky svému tvaru dostane do všech oblastí úst, bez ohledu na to, zda se jedná o řezáky nebo stoličky. Kromě toho speciální struktura poskytuje příjemnou masáž patra a dásní. Pestrý zážitek poutání a kousání odvádí vaše dítě od bolesti zubů a rychle ho zachytí.

Detaily produktu:
  • Věk: Od 3. měsíce
  • Design Green
  • Motiv: Seahorse
  • Materiál: plast
  • Bez BPA
  • Zvláštní od: Reaches všechna místa v ústech
  • Snadné uchopení
  • Proměnlivá jemnost a intenzita pro měnící se potřeby kojenců
  • Působivý masážní efekt

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější