Label-Label - Duhový puzzle mrak - modrý
NOVINKA eko

Label-Label - Duhový puzzle mrak - modrý


681 Kč
Cena
676 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A394277

EAN: 5420067925293

Label-Label - Duhový puzzle mrak - modrý
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Krásné duhové puzzle ve tvaru mráčku z Label Label nejenže podporuje inteligenci a představivost, ale také pomáhá zlepšovat koordinaci ruka-oko, zatímco vaše dítě zažívá nekonečnou zábavu při hře.
  • Puzzle je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva s certifikátem FSC a každý oblouk mraku je ozdoben jemnými odstíny Label Label pomocí barvy na vodní bázi, která je vhodná pro děti.
  • Tato sada 7 oblouků ve tvaru mraků v jemných barvách nabízí nekonečné možnosti skládání, stavění a hledání těch správných. Balance
  • Díky různým velikostem oblouků můžete pokaždé vytvořit jiné ploché nebo trojrozměrné obrazce.
  • Vaše dítě může naplno rozvinout svou kreativitu a vyzkoušet každý nápad.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 36,9 x 4,9 x 21,3 cm
  • Hmotnost: 1,28 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: bukové dřevo FSC + MDF FSC

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Label-Label - Duhový puzzle mrak - modrý
Label-Label - Duhový puzzle mrak - modrý
681 Kč
676 Kč