Label-Label - Malé stohovací kroužky - modré
NOVINKA eko
365 Kč
Cena
362 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A394280

EAN: 5420067925279

Label-Label - Malé stohovací kroužky - modré
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Objevte tohoto nového super roztomilého kamaráda Label Label se zábavnou stohovací hrou navrženou speciálně pro malé zvědavé ručičky.
  • Tyto 4 stohovací věže na podstavci solid em jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva s certifikátem FSC a jsou opatřeny šetrným štítkem s barvou na vodní bázi, která je vhodná pro děti.
  • 10 barevných stohovacích kroužků, 4 očíslované stohovací kroužky a 4 vrchní bloky Label Label pomohou vašemu dítěti stohovat, třídit, počítat, ... a mnoho dalšího
  • Děti mohou vymýšlet vlastní hry a skládat kroužky vedle sebe v barevném pořadí, míchat barvy, na stojanu nebo mimo něj, s figurkami nebo bez nich.
  • Zatímco si vaše dítě hraje s lehkostí, tato malá stohovací hra nabízí velkou vzdělávací přidanou hodnotu.
  • Podporuje představivost a kreativitu, dítě se učí třídit barvy, počítat a poznávat první čísla.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 23,3 x 6,5 x 14,1 cm
  • Hmotnost: 0,4 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: FSC překližka + FSC MDF + FSC bukové dřevo.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Label-Label - Malé stohovací kroužky - modré
Label-Label - Malé stohovací kroužky - modré
365 Kč
362 Kč