LÄSSIG 4Babies Deka proužkovaná light grey

LÄSSIG 4Babies Deka proužkovaná light grey


  • LÄSSIG Boys 4Babies Deka Sparkles light blue
  • LÄSSIG Girls 4Babies Deka Sparkles light peach
  • LÄSSIG 4Babies Deka Pebbles light mint

Cena
871 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A191630

LÄSSIG 4Babies Deka proužkovaná light grey
Pletená deka pro miminko od LÄSSIG je velmi příjemná. Nebesky měkké pletené deky nadchnou mnohé rodiče svou mnohostranností použití: jako podložka, deka na hraní, pro zakrytí nebo prostě pro mazlení.

Tato velmi kvalitní kolekce se hodí pro miminka a malé děti. Hezké barvy a materiály vedou k tomu, že deka všude provází miminko. Deky jsou předprané, oboustranné díky oboustrannému designu a vyrobené z čisté bio bavlny.

Detaily:
  • Materiál: 100% organická bavlna
  • Rozměry: 75 x 100 cm
  • Lze prát na 30 °C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG 4Babies Deka proužkovaná light grey
871 Kč
Top značky