LÄSSIG 4Kids Mini Lunch Bag Wildlife - taštička na svačinu - lev

LÄSSIG 4Kids Mini Lunch Bag Wildlife - taštička na svačinu - lev

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 539 Kč
477 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 62 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A218431

LÄSSIG 4Kids Mini Lunch Bag Wildlife - taštička na svačinu - lev
Společně se zábavnými postavičkami ze sbírky LÄSSIG 4Kids Wildlife mohou děti navštívit jakoukoliv krajinu. Vzhledem k tomu, že motivy jsou láskyplně navržené, jsou vhodné jako batůžky na oběd. Hlavní část je termoizolační a obsahuje prostor na láhev s vodou, chléb, ovoce a mnoho dalšího. Taška má prostor pro příbory, tyčinky a další svačinku. Díky popisovacímu lístku na zadní straně je hned jasné, kdo je vlastníkem této tašky. Und dank des Sichtfensters für das Namensschild auf der Rückseite ist klar, wer der Besitzer der wilden Tasche ist.

Lässig vyvíjí inovativní, veselé, živé a podmanivé výrobky pro celou rodinu. Kolekce značky Lässig jsou pestré a různorodé jako život sám. Inspirujeme se na ulici a přehlídkovými moly světa a díky týmové práci v týmu vyvíjíme tašky na věci pro batolata, různé látkové produkty a jiné krásné funkční věci. Množství oceněných produktů v posledních letech potvrzuje náš závazek k dalším návrhům, kvalitě a trvalé udržitelnosti. Lässig podporuje zodpovědné plnění rodičovské funkce díky praktickým produktům, které splňují nejen běžné každodenní potřeby. Z tohoto důvodu vyrábíme přebalovací tašky a výrobky pro děti výlučně z bezpečných a nezávadných materiálů.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 21 x 8 x 25 cm
 • Hmotnost: 0,175 kg
 • vnější 100% polyester, vnitřní 100% bavlna
 • Hlavní část je termoizolační a obsahuje prostor na láhev s vodou, chléb, ovoce a mnoho dalšího.
 • Čištění: otírat vlhkým hadrem
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lässig

  Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

  Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


  LÄSSIG 4Kids Mini Lunch Bag Wildlife - taštička na svačinu - lev
  MOC¹ 539 Kč
  477 Kč