LÄSSIG 4Kids Mini Messenger Bag Little Monsters - Mad Mabel

LÄSSIG 4Kids Mini Messenger Bag Little Monsters - Mad Mabel


  • LÄSSIG 4Kids Mini Messenger Bag Little Monsters - Bouncing Bob

MOC¹
634 Kč
Cena
437 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
197 Kč (31%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182160

LÄSSIG 4Kids Mini Messenger Bag Little Monsters - Mad Mabel
Náš Messenger Bag v mini formátu je nyní v designu Bouncing Bob a Mad Mabel.

Taška se dá nosit zboku nebo napříč přes rameno. Ramenní popruh se dá nastavit. Do hlavní přihrádky se vejde malá lahev na pití i svačina. Součástí sady je i extra taška na drobnosti, která je ideální na tužky.

Uvnitř je praktický zip a karabinka umožňuje připevnění klíče nebo amuletu. Malé okénko na jmenovku. Reflexní oči a zuby pro bezpečnost v silničním provozu.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 18 x 11 x 20 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Hmotnost: 220 g
  • Čištění vlhkým hadrem
  • Od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG 4Kids Mini Messenger Bag Little Monsters - Mad Mabel
MOC¹ 634 Kč
437 Kč
Top značky