LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Wildlife - dětská toaletní taštička - slon

LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Wildlife - dětská toaletní taštička - slon


Cena
649 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A218444

LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Wildlife - dětská toaletní taštička - slon
Dětská toaletní taška od společnosti LÄSSIG má jasně oddělené hlavní oddělení, do něhož snadno zapadnou nejrůznější produkty péče jako je například kartáč na vlasy nebo sprchový gel. Dvě síťové přihrádky uvnitř a zvláštní přihrádka na zip nabízejí možnost správně uložit zubní pastu a kartáček nebo sponky do vlasů. Velmi praktický je háček k zavěšení tašky i odnímatelné zrcátko. Další oddělení ze síťoviny na boku jsou ideálním oddělením na mokré věci, doplňují toto praktické příslušenství, které je k dispozici v různých provedeních Wildlife dětské kolekce LÄSSIG. Malá tabulka pro napsání dítěte zajistí, že se nikdy neztratí. Taška je k dostání ve třech různých barvách.

Lässig vyvíjí inovativní, veselé, živé a podmanivé výrobky pro celou rodinu. Kolekce značky Lässig jsou pestré a různorodé jako život sám. Inspirujeme se na ulici a přehlídkovými moly světa a díky týmové práci v týmu vyvíjíme tašky na věci pro batolata, různé látkové produkty a jiné krásné funkční věci. Množství oceněných produktů v posledních letech potvrzuje náš závazek k dalším návrhům, kvalitě a trvalé udržitelnosti. Lässig podporuje zodpovědné plnění rodičovské funkce díky praktickým produktům, které splňují nejen běžné každodenní potřeby. Z tohoto důvodu vyrábíme přebalovací tašky a výrobky pro děti výlučně z bezpečných a nezávadných materiálů.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 20 x 6,5 x 15 cm
 • Hmotnost: 0,24 kg
 • Materiál: 100% polyester
 • Výbava: Velká hlavní přihrádka,háčky, vnější kapsa ze síťoviny, kapsa na zip, odnímatelné zrcátko, jmenovka. Certifikát Repreve® zaručuje, že tkaniny jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví.
 • Čištění: otírat vlhkým hadrem
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lässig

  Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

  Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


  LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Wildlife - dětská toaletní taštička - slon
  649 Kč
  Top značky