LÄSSIG 4Kids Trolley Little Monsters - Bouncing Bob

LÄSSIG 4Kids Trolley Little Monsters - Bouncing Bob


MOC
1.635 Kč
Cena 1.569 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
66 Kč (4%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182173

LÄSSIG 4Kids Trolley Little Monsters - Bouncing Bob
S našimi dvěma příšerkami Bouncing Bob a Mad Mabel se jde cestovat.

Jako motiv upoutají a poskytují potřebnou porci bezpečnosti. Při světelném svitu jim září oči a zuby, takže je děti v silničním provozu vidět. Kufr umožňuje přehledné balení v hlavní přihrádce a věci se dají navíc zafixovat dvěma řemínky.

Všechno má tak své místo a díky praktickému pytlíku na boty, který k cestovní sadě patří, má i obuv své místo. Extra úložný prostor poskytuje vnější přihrádka na zip a postranní vnější kapsa. Kufr má rukojeť, která se dá vytáhnout do dvou výšek. Malé okénko je vhodné na jmenovku. K dostání v různých designech.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 29 x 19 x 46 cm
  • Hmotnost: 2040 g
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění vlhkým hadrem
  • Od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG 4Kids Trolley Little Monsters - Bouncing Bob
MOC¹ 1.635 Kč
1.569 Kč
Top značky