LÄSSIG All Over Tuch Still Stola blue

LÄSSIG All Over Tuch Still Stola blue

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 ks k dispozici!
521 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A023142

LÄSSIG All Over Tuch Still Stola blue
LÄSSIG All Over šátek Still-stola blue

--- Značková kvalita od Lässig ---

tato šátek All over od Lässig je ze 100% lycocell. Toto celulózní vlákno je vyráběno s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí a je biologicky rozložitelné. Lyocell je měkký, šetrný k pokožce a prodyšný, má hladký povrch a hedvábný lesk. A má především snadnou údržbu.

Zapnuto vpředu nebo po straně, ochrana při kojení dítěte.

Stejný šál - různé styly

Dá se použít jako šála, bolero, šátek nebo pončo

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG All Over Tuch Still Stola blue
521 Kč
Top značky