LÄSSIG Batoh Vintage Paisley pink

LÄSSIG Batoh Vintage Paisley pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.726 Kč
1.745 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 981 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A150724

LÄSSIG Batoh Vintage Paisley pink
Bohémský životní styl s čerstvými barvami a odolným povrchem je k dostání jako Vintage batoh od LÄSSIG. Batohy se oblékají do napínavých, lehkých barev. Díky povrchu s povrchovou úpravou je batohu propůjčen zvláštní punc. Uvnitř je jako obvykle známý komfort. Strukturované rozdělení přihrádek umožňuje rychlý přístup k plenkám, lahvičkám apod. a přirozeně se dá batoh upevnit přímo na dětském kočárku.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Batoh Vintage Paisley pink
MOC¹ 2.726 Kč
1.745 Kč