LÄSSIG bryndáček EVA Starlight Magenta
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG bryndáček EVA Starlight Magenta

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

134 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A055339

LÄSSIG bryndáček EVA Starlight Magenta
Bryndáček EVA

Značková kvalita od LÄSSIG

--- Design: Starlight Magenta ---

Bryndáček je vyroben z nezávadného, vodou odolného materiálu EVA a vybaven je suchým zipem. vhodné pro miminka a malé děti od 6 do 24 měsíců.
Rozměry cca: 31,5 x 26cm
100% EVA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.