LÄSSIG Bryndák s rukávy Wildlife - Elephant

LÄSSIG Bryndák s rukávy Wildlife - Elephant

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Bryndák s rukávy Wildlife - Turtle

MOC¹ 435 Kč
290 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 145 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A123378

LÄSSIG Bryndák s rukávy Wildlife - Elephant
BRYNDÁK

Značková kvalita od LÄSSIG

Zástěra na malování a malou kapsou vepředu dovolují dítěti volně tvořit, zatímco pod ní zůstane všechno suché a čisté. Veselé jsou zvířecí obličeje želvy, ptáka a slona, kteří vykukují z kapsy, aby zahlédli kousek výtvarného díla.

100% polyester

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Bryndák s rukávy Wildlife - Elephant
MOC¹ 435 Kč
290 Kč