LÄSSIG Bryndáky 3 ks Lela light pink

LÄSSIG Bryndáky 3 ks Lela light pink


MOC¹
463 Kč
Cena
379 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
84 Kč (18%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A090880

LÄSSIG Bryndáky 3 ks Lela light pink
Gázové bryndáky

Značková kvalita od LÄSSIG

--- Design: Lela light pink ---

Jmenuji se Lela Lässig a jsem koloušek, jak je vidět. I když jsem ještě velmi malý, skáču už poli, loukami a běhám jako o závod s malými zajíčky. Sluníčko mi vyhřívá srst a já sním o skvělých dobrodružstvích.

Rozměry ca.: 20 x 26cm
Materiál: 100% bavlna

Výbava:
• 3 gázové bryndáky
• Třívrstvý mul
• Extra měkké
• předepraná
• Vhodné pro miminka od narození do 6 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Bryndáky 3 ks Lela light pink
MOC¹ 463 Kč
379 Kč
Top značky