Lässig Casual Buggy Organizer Cork Star light grey

Lässig Casual Buggy Organizer Cork Star light grey


  • LÄSSIG Casual Organizér na kočárek Shark ocean
  • LÄSSIG Casual Organizér na kořárek Wildlife Birdie
  • LÄSSIG Casual Organizér na kořárek Wildlife Elephant
  • LÄSSIG Casual Buggy Organizer Star ebony

MOC¹
739 Kč
Cena
656 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
83 Kč (11%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A190824

Lässig Casual Buggy Organizer Cork Star light grey
Tyto organizéry na kočárek jsou novinkou. Malá taška, která se upevní přímo na kočárek a také tam zůstane pro odložení nápojů a maličkostí. Pohodlné a postačující, i když miminka povyrostou a začínají chodit. Nové organizéry na sportovní kočárky jsou ideálním doplňkem barevných pytlů Buggy Bags nebo nové kolekce Casual Diamond.

Výbava:
  • Velká hlavní přihrádka
  • Přehledná vnitřní část
  • Možnost připevnění na kočárek
Rozměry a hmotnost:
  • délka; 37 cm, šířka: 12 cm, výška: 17 cm
  • Hmotnost: 0,24 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


Lässig Casual Buggy Organizer Cork Star light grey
MOC¹ 739 Kč
656 Kč
Top značky