LÄSSIG Casual Wrap to Go Dots & Strokes sand

LÄSSIG Casual Wrap to Go Dots & Strokes sand


  • LÄSSIG Přebalovací taška Casual Wrap to Go Striped Zigzag navy

MOC¹
699 Kč
Cena
486 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
213 Kč (30%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151098

LÄSSIG Casual Wrap to Go Dots & Strokes sand
Díky široké podložce a dvěma postranním křídlům s přihrádkami na vlhčené ubrousky, plenky a krémy můžete přebalovací podložku kdykoli použít a pomocí suchého zipu ji zase složit a dát stranou. Upevňovací řemínek s karabinkou umožňuje dokonce přímé připevnění na kočárku.

Podrobnosti:
• Uvnitř úprava odpuzující vodu
• Postranní přihrádky k vyklapnutí
• Extra přihrádka zvenčí
• na suchý zip
• Elastický připevňovací řemínek
• Rozměry: 35 x 0,5 x 66 cm
• Materiál: 100% polyester
• Hmotnost: 0,25 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Casual Wrap to Go Dots & Strokes sand
MOC¹ 699 Kč
486 Kč
Top značky