LÄSSIG Green Label Saddle Bag black mélange

LÄSSIG Green Label Saddle Bag black mélange


 • LÄSSIG Green Label Saddle Bag gold mélange

MOC¹
2.890 Kč
Cena
2.098 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
792 Kč-27%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A190690

LÄSSIG Green Label Saddle Bag black mélange
Tvarově pěkná kabelka Green Label Saddle Bag od LÄSSIG je povedenou směsí decentních barev a výrazných akcentů z korku a připomíná vzhledem tašku na sedlo. Výjimečné: Přebalovací taška je vyrobena ze speciálně vyvinuté látky Spin-Dye, která se krátce barví a je šetrná k použitým zdrojům. V porovnání s tradičním barvením se při procesu Spin-Dye přidá barva již před točením vlákna. Tím odpadá jindy nutné koupání hotového textilu v barvě a s tím spojená vysoká spotřeba vody. Díky zkrácení barvícího procesu se výrazně redukuje spotřeba vody v porovnání s tradičním barvením. Dále se produkuje méně tekutého odpadu a šetří se energie. Speciální vzhled dostane taška použitím korkového materiálu po stranách a jako ozdoba na výškově polohovatelném ramenním popruhu. Uvnitř má taška přehledné členění a množství příslušenství: voděodpudivou přebalovací podložku, termoobal na lahvičku, vyjímatelný držák na skleničku. Obsahuje přihrádku na vlhčené ubrousky, upevnění na kočárek, voděodpudivou přihrádku na mokré věci a hledač klíčů. Z funkční, módní přebalovací tašky se později stane sportovně-elegantní taška přes rameno na volný čas a výlety.

Detaily:
 • Velká hlavní přihrádka
 • vodoodpudivá přebalovací podložka
 • izolovaný, snímatelný držáček na lahvičky
 • taška na maličkosti
 • přihrádka na mokré věci
 • vyjímatelný držák na výživy
 • Přihrádka na vlhčené ubrousky
 • možnost připevnění na kočárek
 • integrovaná kapsa na mobil
 • nastavitelný ramenní pás
 • Hledač klíčů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


Naše nejprodávanější

LÄSSIG Green Label Saddle Bag black mélange
MOC¹ 2.890 Kč
2.098 Kč
Top značky