LÄSSIG Lahvička Wildlife Elephant pink

LÄSSIG Lahvička Wildlife Elephant pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 272 Kč
239 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 33 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A168719

LÄSSIG Lahvička Wildlife Elephant pink
Tato pěkná lahvička dělá rodičům a dětem radost. Průhledná umělohmotná lahvička je zdobena veselými motivy a je proto opticky atraktivní pro děti. Velikost je vhodná pro dítě a navíc má integrované, ohýbací brčko na pití. Brčko se nachází v netekoucím víčku a dá se kvůli čištění kdykoli vyjmout. Lahvička, brčko a víčko jsou vhodné do myčky, takže lahvička zůstane vždy hygienická. Náhradní brčko je součástí dodávky.
Vhodné pro děti od 1 roku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Lahvička Wildlife Elephant pink
MOC¹ 272 Kč
239 Kč