LÄSSIG Lela objevuje život, holandsky, od Nadine Mengerové

LÄSSIG Lela objevuje život, holandsky, od Nadine Mengerové

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
146 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A071974

LÄSSIG Lela objevuje život, holandsky, od Nadine Mengerové
Lela objevuje život Obrázková knížka
od Nadine Mengerové
Kvalita od značky LÄSSIG


Jmenuji se Lela Lässig a jak vidíte, jsem koloušek. I když jsem ještě velmi malá, skáču už po lese, loukami a běhám jako o závod s malými zajíčky, mými kamarády. Když jsem unavená, spím v mechu. Sluníčko mi vyhřívá srst a já sním o skvělých dobrodružstvích.

Když se rozhlédnu po okolí, vše je krásně zelené.
Bydlím totiž v listnatém lese. Buky a duby rostou a obohacují zelení každý můj den. Je zde i pár jedliček, ale zcela ve skrytu.

Těším se na společné objevování, jsem ráda, že nyní patříme k sobě, ty a já.


Detaily:
• Od 0 měsíců • Rozměry: 17 x 1,5 x 17 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Lela objevuje život, holandsky, od Nadine Mengerové
146 Kč