LÄSSIG Melaminový hrníček Little Chums mouse
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Melaminový hrníček Little Chums mouse

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

124 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A211296

LÄSSIG Melaminový hrníček Little Chums mouse
Pomocí tohoto hezkého hrníčku je žízeň hned utišena. Dvě držátka po stranách umožní snadné a bezpečné držení a díky víčku s otvorem na pití se nic nerozlije. Hrníčky jsou k dispozici v různých designech z dětské kolekce - včetně Lela, Little Chums nebo Wildlife. Bez víčka jsou k dostání i v sadě nádobí, dají se ale koupit i zvlášť.
Hrníčky z melaminu jsou vhodné do myčky a doporučené pro děti od 1 roku.

Detaily:
  • Materiál: melamin/silikon
  • Barva: růžová/bílá/černá
  • Dekorace: Little Chums Mouse
  • Vhodné do myčky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.