LÄSSIG mini batoh Backpack Big Starlight Oliv

LÄSSIG mini batoh Backpack Big Starlight Oliv

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

999 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A055222

LÄSSIG mini batoh Backpack Big Starlight Oliv
LÄSSIG mini batoh Backpack

Praktický dětský batoh do školky, na volný čas nebo na dovolenou. Nepostradatelný pro každou příležitost!

Velká hlavní přihrádka s 3 vnitřními kapsami a karabinkou, napr.na připevnění klíčů.
Vnější postranní síťkové kapsy na nápojové láhve. Plně izolovaná přední kapsa na oteplení nebo ochlazení.
K sada patří i malá kapsička na uskladnění malých věcí. Malá kapsa na zip se nachází na zadní straně a přihrádka na mince se zipem na hrudi. Široký popruh se dá induviduálne nastavit.

• materiál: 100% polyester

Velikost: 26 x 16 x 40 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG mini batoh Backpack Big Starlight Oliv
999 Kč