LÄSSIG Mini Sportsbag Starlight Magenta
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Mini Sportsbag Starlight Magenta

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

999 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A055175

LÄSSIG Mini Sportsbag Starlight Magenta
LÄSSIG SPORTBAG

Značková kvalita od LÄSSIG--- Design: Starlight Oliv ---

Praktická sportovní taška ideální do školy nebo na volný čas. Funkční a moderní jako celá kolekce od LÄSSIG. Skvělý společník nejen pro mládež.
Velká hlavní přihrádka, separátní postranní přihrádka a přídavný poporuh na rameno.

Je vyrobena z odolného materiálu, který neobsahuje škodlivé látky, nikl ani PVC! Všechny tašky od Lässig jsou vyrobeny bez AZO a ftalátu.

Detaily:
• velká hlavní přihrádka, separátní postranní přihrádka
• přídavný, natavitelný popruh na rameno
• rozměry: 40 x 25 x 29cm
• materiál: 100% polyester
• hmotnost: 0,56 kgPříslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.