LÄSSIG Mums Organizer Casual Triangle dark grey
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Mums Organizer Casual Triangle dark grey

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • LÄSSIG Mums Organizer Casual Cork Star light grey

MOC¹ 439 Kč
333 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A190750

LÄSSIG Mums Organizer Casual Triangle dark grey
Těhotenský průkaz je asi nejzajímavější dokument během těhotenství. I na cestách by měl být vždy při Vás. V Mum's Organizer může být těhotenský průkaz společně s ultrazvukovými obrázky, kartičkou pojištěnce atd. vždy po ruce. Později může být ideálním místem pro doklady o Vašem dítěti.

Technické detaily:
  • Rozměry: 23,5 x 2 x 17,5 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnost: 0,14 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.