LÄSSIG Přebalovací taška Casual Sporty Messenger Bag olive

LÄSSIG Přebalovací taška Casual Sporty Messenger Bag olive

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Casual Messenger Bag Solid navy
  • LÄSSIG Casual Messenger Bag Flornament black
  • LÄSSIG Casual Messenger Bag Reflective Stars black
  • LÄSSIG Casual Messenger Bag Fossil Rumba Red

MOC¹ 2.250 Kč
1.570 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 680 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A155419

LÄSSIG Přebalovací taška Casual Sporty Messenger Bag olive
Sporty Messenger Bag je praktický a robustní průvodce. Jeho prostorný vnitřní prostor uschová prádlo na převlečení, hračky nebo jídlo. Všechno se dá přehledně uložit. Díky jeho širokému a výškově polohovatelnému ramennímu pásu se dá pohodlně nosit přes rameno. Přebalovací taška se dodává s příslušenstvím: termo obalem na lahvičku, přebalovací podložkou, taštičkou na drobnosti a upevněním na kočárek.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taška Casual Sporty Messenger Bag olive
MOC¹ 2.250 Kč
1.570 Kč