LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag antracitová

LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag antracitová

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag rose
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag light grey
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag denim blue
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag denim black

MOC¹ 3.199 Kč
2.979 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 220 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153596

LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag antracitová
S přebalovací taškou Green Label Mix 'n Match z recyklovaného polyesteru je to rozmanité. Je průvodcem z udržitelných zdrojů pro maminky, které jsou rády individuální. Umělec přeměn má tři ramenní popruhy různých délek, které se dají vyměnit podle potřeby a obliby. Díky částečně různým materiálům zajišťují vždy nově kombinované popruhy speciální vzhled. Pár úkony nese žena tašky hned v ruce, hned na rameni nebo hned přes rameno. Vhodným doplňkem jsou také peněženky, aby byla žena výborně vybavena na vycházku městem.

Příslušenství

Cena
748 Kč
Cena
520 Kč
Cena
334 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Mix 'n Match Bag antracitová
MOC¹ 3.199 Kč
2.979 Kč