LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/dubarry

LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/dubarry

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 681 Kč
486 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 195 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153617

LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/dubarry
Nevsázíme jen na výrobu bez použití škodlivin, ale nově vsázíme i na recyklovatelné materiály při výrobě naší nové produkční řady "Green Label". Nová kolekce tašek, pod názvem Green Label, splňuje tyto dva požadavky, protože je vyrobena z nezávadných i rycyklovaných materiálů.

Oblíbená taška Lässig Shopper je vhodná na nákupy, na volnočasový výlet nebo jako sportovní taška.

• Svrchní materiál: 100% recyklovaný polyester
• Podšívka: 100% polyester
• Rozměry: 40-15-90 cm


Každá kapka se počítá! Za každou prodanou tašku Charity Shopper Ecoya darujeme na projekt na výstavbu studen v Čadu. Společně s Organisation Help se stará Lässig o to, aby bylo dlouhodobě zajištěno zásobování vodou pro lidi v regionu Kobe ve východním Čadu. Tašky jsou z recyklované, barvené látky Ecoya z udržitelných zdrojů.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/dubarry
MOC¹ 681 Kč
486 Kč