LÄSSIG První pomoc, pouzdro Aid Kit Bandage ebony

LÄSSIG První pomoc, pouzdro Aid Kit Bandage ebony

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG First Aid Kit red deer
  • LÄSSIG První pomoc Aid Kit S.O.S ebony

MOC¹ 545 Kč
344 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 201 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A155493

LÄSSIG První pomoc, pouzdro Aid Kit Bandage ebony
První pouzdro od LÄSSIG pro potřebnou první pomoc. Tak máte náplast, mast nebo další prvky. Pouzdro lze smotat. Uvnitř najdete dostatek místa pro potřebné prvky a zip pro uzavření. Vše se vejde do malých kapsiček. Malý patent pomůže pouzdro jen uzavřít. Gumička, zabrání vypadnutí potřebných léků.

• Materiál: 100% polyester

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG První pomoc, pouzdro Aid Kit Bandage ebony
MOC¹ 545 Kč
344 Kč