LÄSSIG Shoulder Bag Glam choco

LÄSSIG Shoulder Bag Glam choco

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

2.220 Kč
1.670 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 550 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A029107

LÄSSIG Shoulder Bag Glam choco

Přebalovací taška Shoulder Bag GlamRozměry: 42 x 16 x 28 cm
Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 1,28 kg

Výbava:
Dvě velké hlavní kapsy, přebalovací podložka, izolovaný držák na pití, kapsa na potřeby, kapsa na vlhké věci, upevnění na kočárek, ramenní popruh navíc a mnohé další detaily

Příslušenství

Cena
383 Kč
Cena
748 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Shoulder Bag Glam choco
2.220 Kč
1.670 Kč