Autosedačky a dětský pokoj!
Autosedačky a dětský pokoj!
10% sleva
1KSZ4852
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
LÄSSIG Svačinová dóza Wildlife Lion

LÄSSIG Svačinová dóza Wildlife Lion

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

194 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A196264

LÄSSIG Svačinová dóza Wildlife Lion
Díky svačinové dóze bude malá přesnídávka ještě větším nadšením. Zvenku robustní a dobře uzavíratelná. Dóza obsahuje v horní části vyjímatelnou misku. Ta je rozdělena na dvě části a umožňuje tak např. rozdělení ovoce. Přihrádka pod miskou není rozdělená a skýtá tak dostatek místa např. na promazaný chleba.

Detaily:
  • Materiál: 100% polypropylen
  • Design: oranžovo-pink
  • Dekorace: lev
  • Vyjímatelná miska
  • Miska na ovoce a zeleninu rozdělená na dvě části

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Svačinová dóza Wildlife Lion
194 Kč