Lascal Buggyboard sedátko šedé

Lascal Buggyboard sedátko šedé


  • Lascal sedátko ke stupátku Buggyboard modrá

Cena
2.026 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A258471

Lascal Buggyboard sedátko šedé
S malými dětmi můžou být delší výlety občas náročné, když jedno dítě sedí v kočárku a jeho starší sourozenec je unavený z chození. Velmi často musíme přenechat kkočárek, ve kterém sedělo dříve starší dítě tomu mladšímu, a to se mu nelíbí. Sedátko BuggyBoard Saddle, který se dý bezproblémově namontovat na BuggyBoard, nabízí elegantní řešení tohoto problému.

Pohodlné pro tvoje dítě
Toto sedátko nabízí dítěti v rozmezí 2-5 let místo k sezení, když je unavené a cítí se stejně pohodlně jako v kočárku. Takhle bude každý výlet šťastný Sedátko na Buggyboard Saddle je vyplň EVA pěnou a v chladných dnech nabízí také dobrou Iso regulaci.

zaklapnutelný
Sedátko BuggyBoard Saddles může být zklopeno, když Vaše dítě chce zrovna stát. Pak nabízí dítěti sedátko prostor pro držení. Instalace Buggyboard Saddle je hotová v pár sekundách.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Lascal Buggyboard sedátko šedé
2.026 Kč
Top značky