LEGO Architecture 21042 Socha Svobody
Momentálně vyprodáno

LEGO Architecture 21042 Socha Svobody

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
2.347 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A238719

LEGO Architecture 21042 Socha Svobody
Oslav monumentální spojení architektury a sochařství s touto sadou 21042 Socha Svobody od LEGO® Architecture. Americký symbol svobody se tyčí do výšky více než 90 metrů nad Liberty Island v New Yorku, kde vítá mořeplavce z celého světa. Tato impozantní LEGO interpretace věrně reprodukuje harmonické spojení sochařství a architektury s úžasným podstavcem a detailně zpracovanými balkóny. Samotná socha má plášť, rozťatá pouta, korunu se 7 paprsky, desky a zdviženou paži držící zlatou pochodeň. S autentickým zpracováním v podobě pískově zelené a béžové barvy a zdobenou cedulkou s nápisem. Tento model z produktové řady LEGO Architecture poskytuje všem fanouškům cestování, architektury, kultury, dějin a designu zajímavý zážitek a může zdobit každý obývací pokoj nebo kancelář.

 • LEGO® Architecture interpretace skutečné architektonické památky, Sochy Svobody.
 • Obsahuje detailně propracovaný podstavec s balkóny a sochu s pláštěm, korunou se 7 paprsky, deskami a zlatou pochodní.
 • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii stavby (pouze v anglickém a francouzském jazyce). Brožurku v jiných jazycích si je možno stáhnout na LEGO.com/architecture
 • Tato série LEGO® Architecture je poctou světové architektury ve formě LEGO® kostiček a je určena pro fanoušky designu, architektury a historie.
 • Tato sada obsahuje více než 1 685 dílků.
 • Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO® Architecture.
 • Měří přes 44 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Podrobnosti:
 • Počet dílů: 1685
 • Věk: od 16 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?