LEGO® Architecture - Muzeum Solomona R. Guggenheima ® 21035
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture - Muzeum Solomona R. Guggenheima ® 21035

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.820 Kč
1.511 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 309 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188589

LEGO® Architecture - Muzeum Solomona R. Guggenheima ® 21035
Díky LEGO® Architecture lze postavit kopii muzea Solomona R. Guggenheima®!

Objev architektonická tajemství budovy muzea Solomona R. Guggenheima®, kterou navrhl Frank Lloyd Wright. Křivky a nápadné linie tohoto podrobného modelu LEGO®, díky nimž je tato budova již více než půl století ikonou architektury, byly pečlivě a naprosto přesně reprodukovány. Jednoduchá mřížková struktura fasády doplňuje hlavní budovu s jejími kulovitými věžemi. Otevřený exteriér je součástí muzea na 5th Avenue v New Yorku, po které jezdí typické žluté taxíky. Guggenheimův štít s Wrightovými architektonickými nápisy byl reprodukován podobným skriptem, aby model získal ještě větší autenticitu. Tento model z produktové řady LEGO Architecture poskytuje všem fanouškům cestování, architektury, kultury, dějin a designu zajímavý zážitek a může zdobit každý obývací pokoj nebo kancelář.

 • Model muzea Solomona R. Guggenheima® ze série LEGO® Architecture je jedním ze skutečných mezníků architektury.
 • Moderní fasáda muzea Solomona R. Guggenheima s jeho kruhovými věžičkami a nápadnými čarami, stejně jako osmipodlažní přidružená budova jsou autenticky zasazeny na pátou Avenue v New Yorku, kolem které projíždějí autentické žluté taxíky.
 • Guggenheimův štít s Wrightovým architektonickým podpisem byl vytvořen ve stejném duchu, aby podtrhl autentičnost modelu.
 • Doprovodná brožurka obsahuje informace o designu, architektuře a historii stavby. (jen v angličtině) Brožurku v jiných jazycích si je možno stáhnout na LEGO.com/architecture
 • Tato série LEGO® Architecture je poctou světové architektury ve formě LEGO® kostiček a je určena pro fanoušky designu, architektury a historie.
 • Tato sada obsahuje více než 740 dílků a poskytuje zážitek ze hry a stavění dětem od 12 let
 • Model je 12 cm vysoký, 19 cm široký a 14 cm hluboký

 • Podrobnosti:
 • Počet dílů: 744
 • Věk: od 12 let.

 • Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?