LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
Cena 3.812 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A209458

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
Vyzkoušej si robota Vernieho - pohyblivého a mluvícího robota.

Zažijte zcela novou úroveň hry LEGO® s neuvěřitelnou sadou LEGO BOOST "Programmable Robotic set". Sestavte a programujte interaktivní, motorizované roboty, modely a výtvory se senzory vzdálenosti, barev a náklonu.

Oživte své modely LEGO® s novou sadou LEGO BOOST "Programmable Robotic set". S touto sadou se mohou všichni stavitelé ve věku od 7 let snadno naučit základy programování, strojírenství a robotiky. Vyberte si jeden z pěti modelů ze sady BOOST, stáhněte si bezplatnou, uživatelsky přívětivou aplikaci a jste připraveni jít! Model M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) - robustní, všestranné vozítko se 4 různými přídavnými nástroji, včetně pružinového vystřelovače; model Guitar4000 - hudební nástroj se špičkovými zvukovými efekty; kocoura Frankieho - interaktivního domácího mazlíčka, který si umí hrát, vrnět a dávat najevo svou náladu; nebo model AutoBuilder - automatickou výrobní linku, která je opravdu schopna vyrábět miniaturní LEGO modely! Oživ své modely díky intuitivnímu rozhraní kódovací aplikace s ikonkami a plň celou řadu úžasných úkolů pro každý z modelů. Součástí této sady je také herní podložka, kterou lze použít při specifických aktivitách, a plakát LEGO BOOST na stěnu tvého pokojíčku. Zkombinuj všestranný stavební systém LEGO® s pokročilou technologií a rozvíjej svou kreativitu. To vše s pomocí úžasné Kreativní sady LEGO BOOST. Stáhni si zdarma aplikaci do svého tabletu a řiď se podrobnými návody, podle kterých sestavíš a naprogramuješ všech 5 multifunkčních modelů. Na stránce LEGO.com/devicecheck najdete seznam všech kompatibilních zařízení. Aplikace pravidelně nabízí aktualizace s novými výzvami a možnostmi programování, které je povzbuzují ke společné práci.

 • Zahrnuje motorový náboj LEGO®, další motor, snímač barev a vzdáleností a více než 840 kusů LEGO pro vybudování 5 multifunkčních modelů.
 • Naprogramujte robota tak, aby tancoval, střílel na cíl, vydával zvuky beatboxingu, používal hokejku nebo dokonce hrál hru
 • Vytvořte víceúčelový Rover 4 a vyberte si z různých nástrojů a nástavců, abyste se mohli vydat na misi nebo soutěžit s jinými rovery
 • Naučte se zahrát písničku na kytaru 4000 a pořádně to rozjeďte.
 • Postarejte se o kocoura Frankieho, svého vlastního robotického mazlíčka. Nezapomeňte dát kocourovi správné jídlo, pokud ho nechcete rozzlobit
 • Vytvořte, naprogramujte a používejte automatickou montážní linku, abyste mohli vyrábět pravé miniaturní modely LEGO®
 • Tvořte a programujte roboty a modely. Můžete také absolvovat více než 60 zajímavých aktivit v aplikaci LEGO® BOOST. Návody k montáži všech 5 modelů jsou obsaženy výhradně ve volné aplikaci LEGO BOOST. Aplikace je k dispozici pro vybraná zařízení iOS, Android a Kindle. Aplikace pravidelně nabízí aktualizace s novými výzvami a možnostmi programování, které je povzbuzují ke společné práci
 • Pravé programování - intuitivní a snadno použitelný software s programovým rozhraním drag-and-drop založeným na symbolu, vhodné pro věkové skupiny 7 a starší. Naučte se něco o smyčkách a proměnných, rozvíjejte dovednosti STEM, řešte problémy tvůrčím způsobem a podporujte svou představivost
 • S výzvami pro začátečníky budete krok za krokem postupovat a zlepšov at tak své programovací schopnosti
 • Lze je kombinovat s vozidlem LEGO® City Arktis Exploration Truck (60194), aby bylo možné toto vozidlo řídit. Použijte aplikaci LEGO BOOST k obsluze vysokozdvižného vozíku, zkontrolujte vzorky barevným snímačem, pomozte velrybě zpět do vody a mnohem více, budete mít mnoho interaktivních zážitků.
 • Kombinujte s LEGO® NINJAGO® Lightning Dragon (70652) a vypusťte bleskového draka. Použijte aplikaci LEGO BOOST k ovládání strašlivého zvířete, zaniřte vystřelovačem, barevným snímačem aktivujte vystřelovací sedadlo a další
 • Tento výrobek potřebuje k fungování baterie (nejsou součástí balení).
 • Pokud potřebuješ seznam kompatibilních zařízení, podívej se na stránku LEGO.com/DeviceCheck. Požádej své rodiče o svolení.

Podrobnosti:
 • Počet dílů: 847
 • Věk: 7 - 12

Upozornění Vyžaduje tablet s platformou iOS 10.3 nebo vyšší / Android 5.0 nebo vyšší. Na stránce LEGO.com/deviceCheck najdete seznam všech kompatibilních zařízení. Kombinujte všestranný konstrukční systém LEGO® se sofistikovanou technologií LEGO BOOST "Programmable Robotic set", která podpoří vaši kreativitu. Do tabletu si stáhněte bezplatnou aplikaci a postupujte podle podrobných pokynů pro sestavení a naprogramování pěti multifunkčních modelů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
3.812 Kč
Top značky