LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto

LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto


Cena 1.201 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A209142

LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto
Nasedni do kokpitu výkonného Turbo závodního auta. Má světle modrou barvu a široký bílý závodnický pruh, bílé zadní přítlačné křídlo, černé a bílé ráfky s nízkými pneumatikami, automatické vyklápěcí dveře a detailní kokpit. Kokpit je opatřen ochrannou klecí, závodním volantem, tachometrem, pohyblivou řadicí pákou, ruční brzdou a závodními sedadly v kombinaci plamenně žluté a šedé barvy. Obsahuje také otevírací zadní dvířka a kapotu, detailní motor s chromovanými mřížkami a pohyblivými díly, zatmavěné čelní sklo a detailní přední a zadní světla, výfuky a zpětná zrcátka. Tento model LEGO® Creator 3 v 1 lze přestavět na Vysokozdvižný vozík nebo na Parádní modrý závoďák.

Detaily:
 • Obsahuje automatické vyklápěcí dveře, zatmavěné čelní sklo, černobílé ráfky s nízkými pneumatikami, zadní přítlačné křídlo, otevírací zadní dvířka a kapotu, motor s chromovanými mřížkami a pohyblivými díly, detailní světla, zadní světla, výfuky a zpětná zrcátka, navíc detailní kokpit. Ten je vybaven nastavitelnými závodními sedačkami, ochrannou klecí, závodním volantem, tachometrem, pohyblivou řadicí pákou a ruční brzdou.
 • Prohlédni si světle modrý design auta s širokým bílým závodním pruhem.
 • Součástí jsou černobílé ráfky s nízkými pneumatikami, které jsou novinkou pro červen 2017.
 • Velký kokpit s prostorem pro dvě mini figurky (nejsou součástí sady).
 • Zatlač na zadní přítlačné křídlo a sleduj, jak se dveře vyklopí nahoru.
 • Model 3-v-1: lze přestavět na Vysokozdvižný vozík nebo na Parádní modrý závoďák.
 • Turbo závodní auto měří přes 7 cm na výšku, 22 cm na délku a 12 cm na šířku.
 • Vysokozdvižný vozík je 14 cm vysoký, 22 cm dlouhý a 10 cm široký.
 • Parádní modrý závoďák měří přes 5 cm na výšku, 23 cm na délku a 12 cm na šířku.
 • Počet dílů: 664
 • Věk: 9-12 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto
1.201 Kč
Top značky