LEGO® Creator 31075 Dobrodružství ve vnitrozemí

LEGO® Creator 31075 Dobrodružství ve vnitrozemí


Cena 505 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229440

LEGO® Creator 31075 Dobrodružství ve vnitrozemí
Vyraz mimo asfaltky na napínavé Dobrodružství ve vnitrozemí! Nalož své nářadí do odolného terénního vozu se střešním prostorem, ochrannou klecí a extra-širokými koly s mohutnými pneumatikami. PracovSatu doplňuje funkčníní naviják a kmen stromu k sestavení a další rostliny. Tato hračka LEGO® Creator pro chlapce a dívky může být přeměněna na tábor v divočině nebo na vrtulník s navijákem, který zajistí ještě větší vzrušení. Zahrnuje minifigurku průzkumníka, připraveného na dobrodružství s jeho věrným sestavitelným pejskem.

 • Obsahuje odvážného průzkumníka jako minifigurku a jeho věrného psa jako postavičku, kterou lze sestavit
 • Obsahuje klasický terénní vůz se střešním prostorem, náhradním kolem připevněným na kapotu, nárazníkem, kabinou pro minifigurky s ochrannou klecí a široké ráfky s mohutnými pneumatikami, navíc s funkčním navijákem, sestavitelným stromem a zelení. Funkční naviják a kmen stromu a další rostliny k sestavení doplňují sadu
 • Obsahuje kombinaci modré, černé, šedé a hnědé barvy.
 • Pomoz roztomilému pejskovi do kabiny a naskoč k němu. Projížděj drsným terénem a použij naviják k odstranění spadlého stromu.
 • Jakmile dorazíš na místo určení, přestav terénní vůz a vytvoř kemp v divočině s úkrytem, nafukovacím člunem a horským potokem, nebo proveď odvážnou záchrannou misi s helikoptérou s navijákem.
 • Tento model 3 v 1 vám umožní zažít ještě více dobrodružství: Nalož své nářadí na terénní vůz, pomoz roztomilému pejskovi do kabiny a vyraz na Dobrodružství ve vnitrozemí. Pokračuj v dobrodružství s tímto modelem 3 v 1. Přestav terénní vůz a vytvoř kemp v divočině s úkrytem, nafukovacím člunem a horským potokem nebo proveď odvážnou záchrannou misi s helikoptérou s navijákem.
 • Tato hračka pro kluky a holky je vhodná pro děti od 7 do12 let.
 • Terénní vůz měří přes 8 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • Kemp v divočině měří přes 5 cm na výšku, 13 cm na šířku a 7 cm do hloubky.
 • Helikoptéra měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 13 cm na šířku.

 • Podrobnosti:
 • Počet dílů: 225
 • Věk: 7-12 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
  LEGO® Creator 31075 Dobrodružství ve vnitrozemí
  505 Kč
  Top značky