LEGO® Creator - 31077 Modular Sweet Surprises
LEGO® Creator - 31077 Modular Sweet Surprises
923 Kč
Všechny ceny vč. DPH

LEGO® Creator - 31077 Modular Sweet Surprises


Cena
923 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A238205

LEGO® Creator - 31077 Modular Sweet Surprises
Otevřete si vlastní cukrárnu.

Rozmazluj mlsouny drobnými sladkostmi díky sadě 3 v 1 "Modular Sweet Surprises". Sada obsahuje roztomilou cukrárnu se střešní terasou a stánkem. Lze přestavit na domek u bazénu nebo rohovou kavárnu.

Podávej spokojeným zákazníkům lahodné dortíky. V této útulné LEGO® cukrárně s barevnou fasádou se 3 červenobílými pruhovanými stříškami. Kromě toho je zde výloha s otočným stojanem na dorty a schodiště na terasu na střeše. Tato úžasná sada 3v1 31077 Sladká modulární překvapení od LEGO Creator obsahuje také prodejní stánek, slunečník, bankomat a automat na žvýkačky. Jednotlivé moduly můžeš snadno kombinovat a cukrárnu si tak upravit podle sebe díky modulárnímu systému LEGO Creator. Kombinuj snadno připojitelné části, abys vytvořil dvojitou sjezdovku a lehce prohoď okno, dveře a další jednotlivé části a přizpůsob tak svou curárnu díky modulárnímu systému LEGO® Creator. Tento model 3v1 lze přestavět na Dům s bazénem nebo Kavárnu na rohu, které skrývají další dobrodružství. Součástí sady jsou také 3 minifigurky: prodavač a 2 spokojení zákazníci.

Podrobnosti:
 • Obsahuje 3 minifigurky: prodavače a 2 zákazníky.
 • Obsahuje sestavitelnou LEGO® cukrárnu s barevnou fasádou, velkou výlohou, otočným stojanem na dorty, 3 červenobílými pruhovanými stříškami, posezením na střeše, zdobenou cedulí ve tvaru dortu, bankomatem, prodejním stánkem, automatem na žvýkačky a dekoracemi ve tvaru dortíků a květin.
 • Připravuj lahodné dortíky a cukroví a vystav je ve velké výloze.
 • Prodávej zákazníkům sladkosti a nápoje u prodejního stánku.
 • Vyjdi po schodech na terasu a užij si posezení na střeše.
 • Prohoď okno, dveře a další modulární prvky a uprav si tak cukrárnu podle sebe díky modulárnímu systému LEGO® Creator.
 • Tento model 3 v 1 vám umožní zažít ještě více dobrodružství: Přestav cukrárnu a odpočiň si v Domě u bazénu nebo otevři útulnou Kavárnu na rohu.
 • Cukrárna měří přes 16 cm na výšku, 22 cm na šířku a 11 cm do hloubky.
 • Dům u bazénu měří přes 13 cm na výšku, 16 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
 • Kavárna na rohu měří přes 8 cm na výšku, 23 cm na šířku a 10 cm do hloubky.
 • Počet dílů: 396
 • Věk: 8-12 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
Naše nejprodávanější

LEGO® Creator - 31077 Modular Sweet Surprises
923 Kč
Top značky