LEGO® Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine
LEGO® Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine
792 Kč
Všechny ceny vč. DPH

LEGO® Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine


Cena
792 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229443

LEGO® Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine
Vydej se na pláž v parádní Surfařské dodávce Sunshine. Podívej se na kombinaci letní žluté, bílé a modré barvy. Obsahuje obytnou dodávku se sklápěcí postelí, televizi, pohovku a kuchyňku, navíc tmavá okna, velká zpětná zrcátka a střešní nosič s odnímatelnými doplňky. Obsahuje také slunečník sestavitelný z kostek, gril, stůl, skládací lehátko, křeslo a také surf. Sundej střechu a boční části pro přístup k detailnímu interiéru, kde si můžeš připravit jídlo v útulné kuchyňce nebo sledovat telku z pohodlné sklápěcí postele. Tato hračka LEGO® Creator 3 v 1 může být také přeměněna na zácranářskou věž nebo na plážovou čtyřkolku pro ještě větší zábavu na pláži. Zahrnuje 2 minifigurky: ženu a muže, které se těší na letní dobrodružství.

 • Obsahuje dvě minifigurky, jednu ženu a jednoho muže, kteří se těší na skvělé plážové dobrodružství
 • Zahrnuje mobilní dům s rozkládací postelí, TV a kuchyňským koutem. Model je vybaven barevnými okny, velkými vnějšími zrcátky a střešním nosičem s odnímatelným příslušenstvím, který zahrnuje stojací slunečník, gril, stůl, skládací postel a skládací židli a surf
 • Podívej se na kombinaci zelené, bílé a černé barvy.
 • Odstraň střechu a boční panel pro přístup do propracovaného interiéru, kde si můžeš připravit jídlo v útulném kuchyňském koutu nebo sledovat televizi na skládací posteli
 • Nalož surfařskou dodávku Sunshine, naskoč a vydej se za letním dobrodružstvím!
 • Dalekohledem najdi super místo na surfování, potom zapal gril a vydej se do vln! Až budeš hotov se surfováním, dej si teplý drink a sleduj telku uvnitř útulné dodávky.
 • Tento model 3 v 1 vám umožní zažít ještě více dobrodružství: Pokračuj v dobrodružství s tímto modelem 3 v 1. Přestav surfařskou dodávku Sunshine na záchranářskou věž se skvělou čtyřkolkou, na které přispěcháš na pomoc nebo vytvoř boží plážovou buginu na závod přes duny. Poté karavan přestav na záchranářskou věž a spěchej na pomoc na bombové čtyřkolce nebo vytvoř úžasnou plážovou buginu na závod v dunách.
 • Tato stavebnice je vhodná pro děti od 7 do 12 let.
 • Surfařská dodávka Sunshine měří přes 10 cm na výšku, 24 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • Záchranářská věž měří přes 13 cm na výšku, 13 cm na šířku a 17 cm do hloubky.
 • Plážová bugina měří přes 5 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku.

 • Podrobnosti:
 • Počet dílů: 379
 • Věk: od 8-12 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
  Naše nejprodávanější

  LEGO® Creator 31079 Surfařská dodávka Sunshine
  792 Kč
  Top značky