LEGO® Disney Princess™ 41155 Elsa a dobrodružství na trhu

LEGO® Disney Princess™ 41155 Elsa a dobrodružství na trhu


Cena
429 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229512

LEGO® Disney Princess™ 41155 Elsa a dobrodružství na trhu
Přidej se k oblíbeným postavám Else a Olafovi v LEGO Disney Elsa a dobrodružství na trhu. Je tu vozík s prodejem ovoce a zeleniny, květinový stánek pod úžasnou věží s hodinami a přístav s pramicí pro pikniky na vodě. Otoč destičkou na hodinách a nastav letní nebo ledové zimní scény s touto skvělou hračkou pro dívky a chlapce. Popusť uzdu své fantazii a pomocí stavebnicového designu snadno prohazuj části tohoto modelu nebo propoj věž s hodinami s dalšími kompatibilními hračkami LEGO l Disney a postav svůj vlastní vysněný výtvor. Tento model kombinuj, prohazuj a sestavuj dohromady s dalšími kompatibilními LEGO® l Disney hračkami a postav své vysněné dílo. Obsahuje věž s přístavní hrází a dvoustrannými hodinami pro jaro a zimu, stánek na kolech a pramici s prostorem pro 2 mini-panenky. Obsahuje mini-panenku Elsy a navíc figurku Olafa s jeho osobním sněhovým obláčkem.

 • Zahrnuje minifigurku Elsy a navíc Olafa s kostkou sněhového obláčku.
 • Obsahuje věž s přístavní hrází a dvoustrannými hodinami pro jaro a zimu, stánek na kolech a pramici s prostorem pro 2 mini-panenky.
 • Mezi doplňky najdeš Elsinu ledovou sílu, 2 pádla, brusle, jablko, mrkev, třešně, květiny, koláče a sklenici.
 • Upravuj tuto sadu a jednoduše prohazuj a aranžuj její vnitřní prvky, jako například záhony s květinami a přístav.
 • Tento model kombinuj, prohazuj a sestavuj dohromady s dalšími kompatibilními LEGO® l Disney hračkami a postav své vysněné dílo.
 • Navštiv Arendellský trh na jaře, pak otoč destičkou hodin a prožij Disney ledový zimní pocit.
 • Pomoz Else pádlovat na pramici a zažijte s Olafem piknikové dobrodružství.
 • Dieses Spielzeug ist für Mädchen und Jungen im Alter von 5 bis 12 Jahren geeignet
 • Věž s hodinami a molem měří přes 14 cm na výšku, 9 cm na šířku, 6 cm do hloubky.
 • Pramice měří přes 11 cm na délku, 4 cm na šířku a méně jak 2 cm na výšku.

 • Podrobnosti:
 • Počet dílů: 125
 • Věk: od 5-12 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
  Naše nejprodávanější

  LEGO® Disney Princess™ 41155 Elsa a dobrodružství na trhu
  429 Kč
  Top značky