LEGO® DUPLO® - 10872 Doplňky k vláčku most a koleje
Momentálně vyprodáno

LEGO® DUPLO® - 10872 Doplňky k vláčku most a koleje

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
578 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A238178

LEGO® DUPLO® - 10872 Doplňky k vláčku most a koleje
Tento vysoký můstek a další segmenty kolejnic nabízí ještě více zábavy LEGO® DUPLO®.

Doplňte svou novou nebo stávající soupravu LEGO® DUPLO® tímto vysokým mostem a dalšími segmenty trati. Sada obsahuje také postavu dělníka DUPLO a funkční kámen, aby kompatibilní vlaky DUPLO zazněly signálem.

Železniční most a železniční souprava LEGO® DUPLO® (10872) je perfektním doplňkem nových nebo stávajících drah DUPLO a podporuje vývoj včasných konstrukčních dovedností, když batolata staví vysoký most nebo řadí jednotlivé segmenty kolejnic podle potřeby. Pomozte svému předškolákovi umístit žlutý funkční kámen na trati, aby kompatibilní dráhy DUPLO zazněly signálem, když se pohybují přes kámen. Součástí je také LEGO DUPLO figurka stavebního dělníka, 2 volné kostky, rýč a kufřík pro ještě větší porci zábavy při hraní a vyprávění příběhů.

Podrobnosti:
 • Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku stavebního dělníka s rýčem a kufříkem.
 • Obsahuje 8 rovných dílů kolejí, 4 díly pro vytvoření mostu a žlutou akční kostku, díky které vláček houká.
 • Tato sada poslouží jako skvělý doplněk k sadám 10874 Parní vláček nebo 10875 Nákladní vlak.
 • Ukažte dětem, jak snadno lze na koleje umístit žlutou akční kostku, díky které kompatibilní LEGO® DUPLO® vláčky – 10874 Parní vláček nebo 10875 Nákladní vlak – houkají, jakmile na ni najedou.
 • Koleje obsažené v této sadě jsou kompatibilní také s vláčky z vaší stávající LEGO® DUPLO® kolekce.
 • Obsahuje 2 volné kostky, rýč a kufřík pro ještě větší množství zábavy a možností při hraní. Tato sada doplňků představuje ideální dárek pro ty nejmladší fandy do vláčků.
 • LEGO® DUPLO® výrobky jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.
 • Pro ještě větší porci zábavy s LEGO® DUPLO® vláčky spojte se sadou 10882 Koleje.
 • Most ve svém nejvyšším bodě měří přes 12 cm na výšku.
 • Dílů: 26
 • Věk: Od 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?