LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293

LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293


MOC¹
1.029 Kč
Cena
1.006 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
23 Kč (2%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A121812

LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293
Tuning-sada
Power Functions™
Číslo výrobku: 8293

Ještě více síly s LEGO® Power funkcí!

Tak si vylepšíš tvé LEGO® modely! Power Functions Tuning-Sada obsahuje M-motor, box na baterie, světelný kabel, vypínač a díly pro novou funkci - tedy pro tvé motorizované modely.

Podrobnosti:
• Dílů: 10
• Věk: 9-16

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Power Functions™ - Tuning-sada 8293
MOC¹ 1.029 Kč
1.006 Kč
Top značky